Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
12.11.2018

«Крила України» – вісімнадцятий диктант національної єдності

Неймовірна тиша стояла в трьох студентських аудиторіях Національного технічного університету «Дніпровська політехніка». Саме тут пишуть Всеукраїнський диктант національної єдності, який прозвучав в ефірі «Українського радіо» 9 листопада. Цього року диктант називався «Крила України».

Про що він? Про наше сьогодення і майбутнє, яке обов’язково буде щасливим для України. А ще … про нашу мрію – кожного окремо і всіх разом. «Власне, сила наша в тому, що нас – багато, і ми – різні. Головне – усім нам робити свою справу з любов’ю, відчувати політ, і тоді, обов’язково, мрія – здійсниться!», рядки з диктанту. Його автором став викладач, автор підручників з української мови Олександр Авраменко. 
До диктанту в Дніпровській політехніці долучилось більше, ніж чотириста учасників. Його писали студенти, викладачі, бібліотекарі, технічні працівники, декани факультетів, завідувачі кафедр, директори інститутів, проректори, і … навіть ректор. Усі мали нагоду перевірити свої знання з рідної мови. Однак значеннєвою для усіх стала не тільки грамотність його учасників, а й, щонайважливіше, атмосфера спільності. Оскільки написання диктанту є доброю нагодою для глибшого розуміння ролі СЛОВА у нашому житті. Це можливість зануритись в історію нашої країни та згадати імена тих, хто долучився до боротьби за свободу і незалежність. 

Чекаємо сьогодні, 12 листопада, на перевірку диктанту в ауд.1/57 о 13.00.

Відеоматеріали 9 телеканалу: https://youtu.be/6tDgQvlr5ZA


Творчий колектив кафедри філології та мовної комунікації

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт