Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
22.11.2018

Презентація програми обміну для бакалаврів

20 листопада 2018 року в НТУ «Дніпровська політехніка» відбулася зустріч та презентація програми обміну для студентів бакалаврату вищих навчальних закладів (Global Undergraduate Exchange Program) 2019-2020. 

Міжнародна освітня та культурна програма обміну Global UGRAD підтримує талановитих іноземних студентів, надає можливість майбутнім лідерам навчатися у США з метою поглиблення знань та вивчення культури і традицій Сполучених Штатів Америки. Програма для студентів бакалаврату вищих навчальних закладів (Global UGRAD) здійснюється спільно з Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США, Посольством США в Україні та організацією World Learning.

За програмою Global UGRAD студент може навчатися протягом одного семестру без отримання ступеня в університетах Сполучених Штатах Америки за будь-якими спеціальностями. 

Програма обміну студентів вищих навчальних закладів Global UGRAD передбачає наступне фінансове забезпечення: оплату проїзду учасників програми до/із США, навчання в американському університеті, проживання та харчування, медичне страхування, необхідні підручники та щомісячну стипендію.
Кандидати на участь у програмі Global UGRAD розглядаються незалежно від раси, кольору шкіри, релігії, етнічної приналежності або гендерної ідентичності. Особам з обмеженими можливостями наполегливо рекомендовано брати участь у конкурсі.

ВАЖЛИВО: Анкета має відображати ОРИГІНАЛЬНІ ДУМКИ та ІНДИВІДУАЛЬНУ РОБОТУ кандидата, які підтвердять мотивацію кандидата брати участь у програмі Global UGRAD. 

Доступ до централізованої системи електронних анкет на сайті організації World Learning відкривається 1 листопада 2018 року. Кандидати мають зареєструватися на сайті https://www.worldlearning.org/program/global-undergraduate-exchange-program/ щоб отримати доступ до анкети.

Кінцевий термін подання анкет – 31 грудня, 2018 р., 17:00 EST (за східноєвропейським часом).

Додаткову інформацію можна отримати електронною поштою: KyivUGRAD@state.gov або за телефоном: (+38 044) 521-5043.


Відділ міжнародних зв’язків 

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт