Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
26.11.2018

Чергова зустріч з абітурієнтами

В НТУ «Дніпровська політехніка» 24 листопада пройшов День відкритих дверей. Незважаючи на морозний ранок, на захід завітало чимало абітурієнтів. Разом з батьками та друзями молоді люди прийшли познайомитися з нашим університетом. 
Для гостей презентували спеціальності, за якими здійснюватиметься прийом у 2019 році, та розповіли про особливості вступу. Крім того, абітурієнти мали змогу зустрітися та поспілкуватися з провідними вченими та професорсько-викладацьким складом на випускаючих кафедрах.
Кожна кафедра підготувала власний стенд з детальною інформацією про навчання та перспективи.

Для електротехнічного факультету День відкритих дверей став дещо незвичайним. Крім профільних кафедр з майбутніми студентами про перспективи професій електроенергетичного спрямування поспілкувались представники енергохолдингу ДТЕК, а саме ДТЕК «Дніпровські електромережі» – стратегічний партнер Дніпровської політехніки за багатьма спеціальностями, підприємство є одним з системоутворюючих для національної економіки України. 
Дуже важливо, що провідні роботодавці беруть активну участь в ознайомленні нашої молоді з сучасними потребами ринку праці ще на етапі вибору професії, бо це додає абітурієнтам впевненості у правильному виборі фаху, допомагає визначитися з реально затребуваною спеціальністю.
Ми щиро вдячні нашим партнерам за активну позицію та допомогу у формуванні стратегічного кадрового резерву національної економіки України, шляхом заохочення випускників шкіл до опанування інженерно-технічними спеціальностями, зокрема, спеціальністю 141– «ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА» в НТУ «Дніпровська політехніка» як провідного закладу вищої освіти регіону за електроенергетичним напрямком.

 


ІАЦ НТУ «Дніпровська політехніка»
Кафедра систем електропостачання НТУ «Дніпровська політехніка»
Фото Володимира Туркульця, відеостудія «Юність» 


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт