Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
05.12.2018

Тренінг для представників бібліотек і закладів культури

Німецьке товариство міжнародного співробітництва «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» в кінці листопада у Запоріжжі організувало тренінг «Розвиток навичок партисипації та фасилітації групових обговорень: базовий рівень»

У теренінгу брали участь представники бібліотек та закладів культури Дніпропетровської, Харківської та Запорізької областей. Навчання проводили: Мар'яна Завійська – консультантка з питань залучення, керуюча партнерка Open Space.Works, фасилітаторка та асоційована партнерка Інституту колективного лідерства в Україні та Тарас Тимчук – незалежний консультант, співзасновник Open Space Works Cooperative. 
Співробітники науково-технічної бібліотеки Дніпровської політехніки теж взяли участь у тренінгу, який проводився для того, щоб учасники мали змогу розвинути навички фасилітації, а саме:
• отримати знання про природу партисипації;
• вивчити та відпрацювати на практиці алгоритм та інструменти планування та проведення результативних зустрічей із залученням різноманітних зацікавлених сторін;
• обмінятись практичним здобутим досвідом залучення громади;
• стимулювати мережування та взаємодопомогу між учасниками.

Майстерня мала блоки, в яких практикувались навички роботи у групах. Учасники тренінгу мали змогу не тільки вивчити конкретні аспекти роботи у громаді, а й отримати практичний досвід під час навчальних сесій. І найголовніше – отримати зворотній зв’язок фасилітіаторам від учасників тренінгу. 

Програма принесла максимальну користь, бо її учасники – це люди, які мають високу мотивацію для навчання, відкриті для нового (не завжди приємного досвіду) та зацікавлені отримати знання й навички для подолання викликів.


Відділ громадської інформації НТБ
НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт