Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
10.12.2018

Відчиняймо двері майбутньому абітурієнту 2019!

Кафедра філології та мовної комунікації гостинно відчиняє двері майбутнім абітурієнтам. Сьогодні вони ще школярі, стурбовані підготовкою до ЗНО, а завтра вони прийдуть опановувати фах, який стане, можливо, єдиним і значущим у житті. 

Молода кафедра добре розуміє психологічні проблеми молоді. Допомагає подолати юнацьку невпевненість і сором’язливість. Усі викладачі кафедри долучаються до промовистого заходу в НТУ «Дніпровська політехніка» – День відкритих дверей. З абітурієнтами поспілкуються і завідувач кафедри філології та мовної комунікації професор С.Є. Ігнатьєва і професор В.П. Біляцька, а влучне яскраве слово знайде і Н.Г. Костюк і О.Л. Чумак. Про перспективу філологічної освіти розповість А.В. Саїк, а про позааудиторну роботу – директор Центру культури української мови імені Олеся Гончара Ірина Цюп’як та провідний фахівець Леся Степовичка. Пані Леся ще й поділиться власним поетичним досвідом. Юнаки і юнки матимуть нагоду відвідати кафедру філології та мовної комунікації, етнографічну лабораторію, Центр культури української мови ім. О.Гончара, навіть зайти до кабінету завідувача. Можна посидіти в аудиторіях, задати питання, отримати вичерпну відповідь. 

Абітурієнти залишили відгуки про зустріч з викладачами кафедри. 

Артем Лебединський зазначив: «Кожна мить моєї розмови із викладачами кафедри філології та мовної комунікації була сповнена корисними порадами щодо вибору майбутньої спеціальності. Під час нашого спілкування я неодноразово повторював слово «цікаво», як правило, я не використовую одне слово для відповіді на запитання і завжди намагаюсь дати найбільш повну відповідь, але це була зовсім інша ситуація. Жодне слово
не здатне було передати навіть крихту мого зацікавлення. Воно іскрило у моїх очах і ясніло, як вкрите зорями небо темної ночі». 

А Настя Саламаха наголосила: « На дні відкритих дверей ми познайомились з викладачами кафедри філології та мовної комунікації. Ще ніколи я не бачила настільки дружного колективу. Наші найпростіші питання викликали щиру посмішку. Я вважаю, що кожен, хто знає, що є такі люди, від яких просто віє добром, знаходить у спілкуванні з ними тільки задоволення. Так ось, такі люди знаходяться на цій кафедрі. Мені здається, що цих викладачів я знаю вже багато років. Мені захотілось навіть залишитися і почати навчатися.
Отак, не збираючись в даний університет я все-таки знайшла те, що мені до вподоби».

Творчий колектив кафедри філології та мовної комунікації


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт