Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
12.12.2018

Вольфганг Мьоссінгер відвідав НТУ Дніпровська політехніка

За ініціативою та особистим запрошенням ректора НТУ «Дніпровська політехніка», академіка НАН України Геннадія Півняка університет відвідав Генеральний Консул ФРН у Донецьку /офіс Дніпро/ пан Вольфганг Мьоссінгер

Пан Консул провів змістовну цікаву зустріч зі студентами фінансово-економічного факультету спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» та учнями Українсько-Американського ліцею. Діалог відбувався з цікавих питань місії дипломатів та їх завдань у сучасному світі. Пан Консул торкнувся напрямів роботи амбасадорів, підкреслив універсальність фахівців з міжнародних відносин, відкрив несподівані аспекти особистого життя дипломатів. Торкалися теми репутації і секретів успішності, ротацій та профілей у соціальних мережах, питань безпеки України та шляхів вирішення конфліктів. Саме ці софт-навички, як зазначив проректор з міжнародних зв‘язків Олександр Шашенко, повинен опанувати студент, який у майбутньому не хоче опинитися за межами технологічної реальності та цифрого суспільства знань. 


На завершення ректор Геннадій Півняк відзначив, що Дніпровська політехніка створює усі умови для розвитку особистості у міжнародній спільноті завдяки тривалій та надійній кооперації із зарубіжними партнерами. 

Нам поталанило послухати досвідченого дипломата, виваженого політика, суспільного діяча, інтегратора та менеджера Вольфганга Мьоссінгера!

P.s. За 5 годин після зустрічі пан Мьоссінгер відправляється у Різдвяні дні свят! Сподіваємось, що брендові шоколадки та інші подарунки від Дніпровської політехніки підсолодять подорож!

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт