Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
17.12.2018

ЗАЦІКАВИЛИ АБУТРІЄНТІВ!

День відкритих дверей, що відбувся у суботу 15 грудня, засвідчив неабияку зацікавленість школярів і батьків НТУ «Дніпровська політехніка».

Кожен факультет й більшість кафедр цікаво представили свою діяльність діючими стендами, яскравими інформаційними буклетами. Майбутні студенти мали можливість поспілкуватися з директорами інститутів, завідувачами кафедр, отримати вичерпну відповідь на запитання.

О 10.00 школярів разом з батьками запросили до зали-виставки науково-технічних досягнень університету, де вони почули корисну інформацію щодо цьогорічних особливостей вступної кампанії. Після загальної зустрічі з абітурієнтами відбулися й інші, безпосередньо на кафедрах. 

До дня відкритих дверей в НТУ «Дніпровська політехніка» долучилися й наші партнери – енергетична компанія ДТЕК ЕНЕРГО. Біля їхнього стенду юрмилося чи не найбільше людей, бо саме тут можна було звершити віртуальний політ по вугільних шахтах і цехах теплоелектростанцій, а також отримати приз за успішне проходження навчального тренажера! 

Зацікавленість до Дніпровської політехніки виявили школярі десятків шкіл міста та області, зокрема, СШ №№ 133, 129 , 76, 66, 56, 88, деяких гімназій та ліцеїв, шкіл м. Павлограда, м. Підгороднього, сел. Слобожанське та багатьох інших. 


Наступний День відкритих дверей в НТУ «Дніпровська політехніка» відбудеться 19 січня. 

До нових зустрічей!

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт