Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
30.01.2019

Не мрій, а дій!

29 січня у Clever Space Dnipro-коворкінг відбувся захід «Практичні рекомендації студентам як почати свій бізнес-проект», що надихнув учасників розпочати роботу зі своїми ідеями під час занять у проекті «Financial Challenge: create your dream!»
Протягом заходу два тренери проекту «Financial Challenge: create your dream!» –Олена Єрмошкіна і Яна Терехова залучили учасників до цікавих ігрових технік, кожна з яких варта окремої розповіді.

Розпочнемо з першої «гри» і першого тренера.
У першій частині заходу – «Динамічний тестінг ідеї» від Олени Єрмошкіної –учасники інтенсивно ділились своєю ідеєю зі співрозмовниками, що уважно слухали протягом... 40 секунд ! Так, саме стільки часу є у Вас аби зацікавити потенційного інвестора, і вміти сформулювати «перлину» Вашого задуму, а за такий час – це мистецтво. Проте, цьому можна навчитися. Головне – бажання і, звичайно «регулярні тренування» за допомогою «Динамічного тестінгу ідей» від Олени Єрмошкіної.

Наступним кроком стало «занурення» учасників заходу в «Практичні рекомендації студентам як почати свій бізнес-проект» у ще одну гру від Яни Терехової, але про це вже в наступній публікації.

Слідкуйте за нашими новинами. 

Проект «Financial Challenge: create your dream!» стартує 31 січня.
Участь у проекті для студентів НТУ «Дніпровська політехніка» безкоштовна!


ЦРП «Бізнес-інкубатор НГУ» 

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт