Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
06.02.2019

Відкриті до змін

Невдовзі на базі науково-технічної бібліотеки НТУ «Дніпровська політехніка» відбудеться відкриття Івент-центру (хабу), який матиме таку структуру:
- коворкінг (робочий простір для широкої аудиторії молодих підприємців, фрілансерів, дизайнерів, юристів, студентів і невеликих команд);
- зони для перемовин (зона створена з максимальними зручностями для проведення бізнес зустрічей);
- зона для проведення заходів (зона для семінарів, тренінгів, воркшопів, лекцій та конференцій та ін.);
- створення зони психологічного релаксу (на перспективу) (зона, де є можливість відпочити в комфортних кріслах, послухати музику і почитати книги з нашої бібліотеки).

Який публічний простір потрібний нашим споживачам у науково-технічній бібліотеці? Саме таке питання поставили на громадське обговорення у форматі «Світове кафе», яке відбулось 6 лютого 2019 року за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

У громадських обговореннях брали участь керівництво університету, студенти, креативні викладачі й співробітники бібліотеки.
- Що має відбуватися у публічному просторі й що точно не повинно відбуватися?
- Які перешкоди ми бачимо на шляху перетворення бібліотеки на публічний простір університету? Які найбільші ризики ми бачимо у світлі перетворення?
- Які дії треба зробити та кого залучити, щоб подолати ці перешкоди?
- Які ресурси ми вже маємо?
Це перелік тих питань, що обговорювались впродовж майже трьох годин.

Незвичний формат заходу дуже зацікавив учасників, а завдяки дружній атмосфері народилося чимало ідей щодо наповнення Івент-центру, який ми, сподіваємось, буде відповідати всім потребам наших відвідувачів.


Науково-технічна бібліотека НТУ «Дніпровська політехніка»
Фото Володимира Туркульця, відеостудія «Юність»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт