Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
11.02.2019

Презентація унікальної освітньої програми з мехатроніки Interpipe Mechatronic Lab

Інтерпайп разом з НТУ «Дніпровська політехніка» презентували Interpipe Mechatronic Lab – безкоштовну освітню програму з мехатроніки.

Програма спрямована на навчання школярів і студентів основам сучасної професії, яка затребувана українською промисловістю.

Один курс розроблений для школярів, а другий – для учнів ПТУ, технікумів, коледжів. Школярі будуть працювати на обладнанні Fishertechnik, що представляє програмовану модель заводу. На таких симуляторах навчаються школярі в Німеччині. Учні вивчають програмовані контролери, основи автоматизації, датчики, механіку машин і механізмів. За підсумками навчання учасники зможуть програмувати не тільки Lego-конструктор, але і складніші контролери, які використовуються в промисловості. 

Учні професійно-технічних училищ будуть практикуватися на обладнанні FESTO. Саме на ньому проходять змагання на чемпіонаті світу серед робітничих професій World Skills. 
Учасники програми познайомляться з основами автоматизації, засобами управління технологічними лініями, електропневматикою, програмованими логічними контролерами та будуть готові до роботи на підприємствах, що використовують таке обладнання.

До участі запрошуються учні шкіл та закладів профтехосвіти Дніпра та області. 

Як взяти участь в програмі та подробиці за посиланнямhttps://u.to/LDqWFA

Відеоматеріали 34 телеканалуhttps://www.facebook.com/ntudp/videos/613706062383724/


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт