Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
22.02.2019

ГраВіКон «Я люблю Україну»

Правда, сьогодні змінено дислокацію – перемістилися в улюблений студентський простір UNIСA

Модератором заходу була директор Центру культури української мови імені О. Гончара, доцент Ірина Цюп’як. 
У змаганнях взяли активну участь студенти-філологи – команда «ЗМовники» (Інститут гуманітарних і соціальних наук, ), команда «Еверест» (Гірничий факультет), команда «АЕРО» (Гірничий факультет). 
Студентським командам допомагали підготуватись до Свята мови старший викладач Наталя Костюк, доцент Ірина Цюп’як та професор Світлана Ігнатьєва. 
Інсценували українські пісні, декламували, співали, презентували майбутні професії, а ще жартували, спілкувалися рідною мовою – українською. 

До студентів звернулася з вітальним словом завідувач кафедри філології та мовної комунікації Світлана Ігнатьєва, доцент кафедри філософії Валерій Жижченко. Письменниця Леся Степовичка натхненно прочитала свій вірш про мову. 
Студенти-іноземці на чолі з доцентом кафедри філології та мовної комунікації Валентиною Луценко також долучилися до Свята рідної мови. З їх вуст пролунали привітання рідною арабською та міжнародною англійською мовами. 

Незвичайним цьогоріч було журі – сьогодні абітурієнти, а завтра студенти Дніпровської політехніки спеціальності українська мова та література – Настя Саламаха та Артем Чумаченко. Вони залюбки взяли участь у дійстві. Віримо, що Артем і Настя, постійні відвідувачі Днів відчинених дверей, обов’язково поповнять ряди тих, хто залюблений у рідне слово. Головою журі став другокурсник, активіст Центру культури української мови імені Олеся Гончара Богдан Швечиков (факультет Менеджменту), допомагали йому Тетяна Недайвода бібліотекар та провідний редактор Іформаційно-аналітичного центру Людмила Клець.
 

Байдужих в UNIСA не було. За одностайним рішенням поважного журі – перемогла дружба, а об’єднала усіх – любов до слова.
 

Щира подяка всім шанувальникам рідного слова, тим, хто долучився до проведення традиційного ГраВіКону.


Творчий колектив Центру культури української мови імені Олеся Гончара

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт