Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
26.02.2019

«Служу рідному університету!»

За визначні заслуги у підготовці фахівців для України та особистий творчий внесок у розвиток і зміцнення авторитету університету на черговому засіданні ректорату Геннадій Григорович Півняк вручив «Срібну медаль» Ірині Анатоліївні Яременко, директору Українсько-німецького культурного центру НТУ «Дніпровська політехніка». Зазначимо, що УНМЦ під керівництвом І.В. Яременко за результатами конкурсу Гете Інституту увійшов до трійки кращих центрів німецької мови в Україні у відповідності до 10 критеріїв рейтингу і є партнером Гете Інституту.

«Срібну медаль» ректор з особливим почуттям поваги вручив професору кафедри технологічного інжинірингу переробки металів Ларисі Жанівні Горобець.
«Срібна медаль» до 70-річного ювілею – приємний подарунок начальнику штабу цивільного захисту Анатолію Івановичу Гулідову.
Активна і плідна діяльність кафедри іноземних мов (а також Центру мовної підготовки) відома не лише в Україні, а й на міжнародному рівні. Багато в чому це визначається вмілим керівництвом завідувача кафедри професора Світлани Іванівни Кострицької, якій ректорГ.Г. Півняк вручив високу відзнаку університету – медаль ім. Л.В. Писаржевського
Для кожного з нагороджених наш університет став щасливим знаком долі. Тож щиро звучали слова подяки: «Служу рідному університету й Україні!».

Вітаємо, шановні колеги!


Фото Микити Скрипниченка, відеостудія «Юність»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт