Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
01.04.2019

Долучення до європейських цінностей – тренд часу

Директор науково-технічної бібліотеки НТУ «Дніпровська політехніка», доцент кафедри філології та мовної комунікації Геннадій Онищенко взяв участь у навчальній поїздці до Латвії, яка стала можливою за фінансової та організаційної підтримки GIZ, за що сердечна подяка Німецькій федеральній компанії, котра докладає величезних зусиль для долучення громадян України до європейських цінностей. 
 
Як зазначив, Геннадій Анатолійович, вражає також своєю масштабністю вищезазначена програма: міста Рига, Мадона, Даугавпілс, Лудза; культурні заклади: Ризька міська бібліотека, палац культури "Зімельблазма", Латгальська центральна бібліотека, арт-центр Марко Ротко, бібліотека м. Лудзи, НАЦІОНАЛЬНА бібліотека Латвії... 

Також варто згадати ділові зустрічі з представниками самоврядування міст Мадона та Лудза і доступність влади для простих мешканців.
Ми побачили Латвію від столиці до найменших сіл із кількістю мешканців близько 200. Маленька країна (2млн.мешканців) вражає своїм ставленням до власної культури, мови, довкілля, піклуванням про дітей... Будівля Національної бібліотеки Латвії – символ того, як держава дбає про культуру, духовні надбання нації, які зберігаються, примножуються та передаються кожному латишеві в будь-якому куточку земної кулі. 

Виникає запитання: що заважає нам, мешканцям України, навести лад у своїй державі???
Отже, будемо разом втілювати в діяльність нашої бібліотеки кращі європейські практики. До праці!!!


Відділ громадської інформації НТБ
НТУ «ДП»


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт