Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
02.04.2019

Локальний фандрейзинг

28-29 березня співробітники науково-технічної бібліотеки вже не вперше взяли участь у тренінгу, який організувала німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. 

Цього разу темою тренінгу був локальний фандрейзинг та кращі практики з його застосування. Чудові тренери Станіслав Клосовський та Христина Луців ділилися своїм досвідом. 
Мета тренінгу — підвищення фінансової спроможності бібліотек та будинків культури, шляхом використання сучасних методів локального фандрейзингу. Учасники тренінгу, а саме представники бібліотек та будинків культури Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей, отримали практичні навички щодо залучення додаткових ресурсів для подальшої діяльності. 
Корисним у процесі роботи став обмін досвідом і визначення конкретних напрямів подальшої діяльності. 
Саме сьогодні працівники культурної сфери виступають у ролі агентів суспільних змін. Тому дуже корисним було дізнатись три секрети про те, щоб наша історія стала успішною; обговорити чи потрібен фандрайзер; вирішити з чого почати; дізнатись, як може фінансуватись культура і, нарешті, визначитись, що можемо робити вже зараз. 

Дякуємо GIZ за можливість навчатися та надихатися, за нові знайомства та нові ідеї.


Відділ громадської інформації НТБ
НТУ «ДП»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт