Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
12.04.2019

Студенти-метрологи здобули нові перемоги

Нещодавно на базі Харківського національного університету радіоелектроніки відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка». Студенти змагалися в своїх знаннях з практичної, теоретичної та законодавчої метрології. В олімпіаді взяли участь близько 50 студентів з різних областей України. Наш вищий навчальний заклад гідно представили студентки кафедри метрології та інформаційно-вимірювальних технологій гр. МВ-15 Маргарита Корольова та гр. 152-16-1 Вероніка Шведененко під керівництвом старшого викладача кафедри М. А. Дороніної.

За результатами Маргарита Корольова посіла III місце в індивідуальному заліку і була нагороджена дипломом. А також наша команда у складі цих чарівних дівчат посіла III місце в загальному заліку серед представлених ЗВО України. 

Зазначимо, що кожного року команда метрологів гідно представляє наш університет і здобуває перемоги на Всеукраїнських олімпіадах, підтверджуючи якісну й сучасну підготовку майбутніх фахівців з метрології та інформаційно-вимірювальної техніки. 
Щиро дякуємо Харківському національному університету радіоелектроніки за можливість розширювати межі метрологічних знань, особливо кафедрі метрології та технічної експертизи професору Наталії Володимирівні Штефан та Марині Петрівні Сергієнко.

Нашим переможницям бажаємо наснаги, міцних і визначних здобутків.
А нашій alma mater – побільше таких творчих, активних і цілеспрямованих студентів, якими можна пишатися!


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт