Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
11.04.2019

Шлях у науку — крізь «Червону руту».

У Дніпрі відбулася друга Всеукраїнська науково-практична конференція для іноземців понад 10 країн світу. У ній взяли участь студенти 5-ти провідних вишів міста. Гостей приймав Університет митної справи та фінансів. На конференції учасники представляли доповіді з різних сфер науки, а ще — художні номери, за бажанням доповідачів. Виступи молодих вчених бачив і чув журналіст — Станіслав Пивонос. 

Друга Всеукраїнська науково-практична конференція для іноземних студентів відбулась 11 квітня у Дніпрі. На конференції обговорювали специфіку підготовки цих студентів у своїх навчальних закладах, а ще говорили про особливості культури і ментальності різних народів. Доповіді тривали близько 5-ти хвилин. Крім того, студенти могли презентувати художній номер українською мовою. Ясмін обрала поезію Ліни Костенко. Айболек — з Туркменістану у такій конференції бере участь вдруге. Тема її доповіді — самоцвіти України.

Айболек Агаджанова — студентка НТУ «Дніпровська політехніка»: «Мені подобається розповідати про свою майбутню професію, про Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» та взнавати нових друзів, іноземних студентів, щоб продовжувати спілкування».
Гульшат обрала темою своєї презентації українські звичаї — Різдво та Великдень.
Студента з Лівану Бассам Дергхам теж зацікавила наша культура, зокрема — пісні. Тому для конференції він підготував популярну українську пісню «Червона рута».

Інформація 9 телеканалу. Автор — Станіслав Пивонос 
Відеосюжет 9 телеканалу: https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=uBvPUlDocTg 
Камера — Руслан Герасименко

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт