Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
15.04.2019

Дніпровська політехніка розширює обрії

XIV Міжнародний форум студентів та молодих вчених «Розширюючи обрії» пройшов в стінах нашого університету – за словами наших студентів, подія з числа тих, що впливають на формування світогляду. 

День перший
Зранку учасників Форуму привітали провідні науковці Дніпровської політехніки. Виступи на пленарному засіданні стали тим орієнтиром, який налаштував всіх учасників на ґрунтовну глибоку роботу – як протягом двох днів Форуму, так і в подальших наукових дослідженнях.


«Навчаюсь в університеті» – це вже правильний вибір. «Навчаюсь в Дніпровській політехніці» – це двічі правильний вибір. А «Беру участь у Форумі» - це ще глибший вибір. 

У семи секціях Форуму студенти бакалаврату, магістри, аспіранти – ті, хто дійсно цікавиться наукою, мали нагоду продемонструвати сферу своїх наукових інтересів та результати досліджень в усьому розмаїтті спеціалізацій університету.

Результати роботи оцінювали журі, в складі яких працювали як науковці , так і фахівці з іноземної мови. Важливою рисою Форуму є те, що він запускає механізм формування молодих українських науковців, готових до міжнародної діяльності. Закономірно, що найвищі нагороди отримали ті, хто цілеспрямовано займається науковими дослідженнями і може представити їх науковій спільноті іноземною мовою.
Наші студенти – не лише молодь, яка водночас прагне займатися наукою і володіти іноземною мовою. Вони досліджують і життя, і культуру, і себе. Вистава «Моя чарівна леді» в Театрі англійської драми стала виявом багатовимірності їх вподобань та зацікавлень. А для глядачів перегляд вистави став нагадуванням того, що часто успіх життя великою мірою залежить від того, чи зустрілися ви у житті з людьми, які навчать вас не лише володіти мовою, але й розуміти свою цінність.

День другий
Учасники Форуму продовжили роботу в різноманітних інтерактивних заходах, які стали своєрідною рамковою програмою для їх подальшого зростання як фахівців третього тисячоліття.

Тренінг «Зловживання спілкуванням в соціальних мережах» дав можливість студентам подивитися на давно звичні для них речі – цифрові технології та соціальні мережі з нової точки зору. Результатом командної роботи стали практичні рекомендації щодо свідомого ставлення до соцмереж та використання їх як інструментів, а не хронофагів.

Вікторина «Натхненні подорожами» стала справжнім викликом для учасників. Адже подорожі – це невід’ємна частина сучасного життя, особливо для студентської молоді. Віртуально подорожуючи країнами світу, студенти Інституту економіки розширили свою ерудицію у сфері культурології.

Завершенням дня став майстер-клас з вимови французької R,де студенти побачили перспективи вивчення другої іноземної мови, ще більше розширюючи свої горизонти.

Як відомо, очікування свята краще, ніж саме свято. 
Що є святом для освіченої людини? – Безперервна освіта. 
Учасники Міжнародного форуму «Розширюючи обрії» шукають подальшого розвитку, і «Дніпровська політехніка» надає їм таку можливість.


Валентина Заболотникова

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт