Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
18.04.2019

Креативні Smart- ідеї

Студентський конкурс SMART-проектів «Make It Smart» в рамках стипендіального фонду ім. Бочкарьова відбувся у Дніпровській політехніці. Захід ініційовано Компанією ДТЕК у трьох університетах-партнерах Компанії. 

Основна мета конкурсу – сприяти розробці та впровадженню в життя інноваційних проектів у рамках концепції Smart City – розумне місто. 

У заході взяли участь понад 30 студентів Дніпровської політехніки з різних факультетів – електротехнічного, менеджменту, факультету будівництва, механіко-машинобудівного, геологорозвідувального та інших. 
Вісім команд представили свої креативні Smart-ідеї. Перший етап конкурсу став надзвичайно цікавим і мотиваційним. Студенти вдосконалювали навички командної роботи та брейн-стормінгу, і найголовніше – зробили свій внесок у розвиток інноваційних проектів в Україні.

Професійне журі, у складі якого, до речі, був координатор Програми розвитку ООН в Дніпропетровській області Олена Харченко, обрало три команди переможців – «D-Track», «Смартишки» та «2&5».

Команда «D-Track» презентувала проект щодо контролю стану здоров’я працівників на підприємстві. Учасники команди: Р.В. Терец, Е.И. Байдала, Н.Н. Панасейко, Т.А. Халаімов, А.А. Хухрянський.
Інша команда переможців «Смартишки» у складі: М.Є. Шевцова, М.Є.Сур’янінова, Є.В. Муха, П.П. Біда презентували проект з сортування сміття за допомогою мобільного додатку. 
Ще одна команда з оригінальною назвою «2&5» представила проект з переробки промислових відходів. Серед учасників команди: Єлизавета Нор, Анна Фартушна, Марія Філенко, Максим Голубицький, Володимир Коваль. 

Далі на студентів Дніпровської політехніки чекають змагання у Києві з переможцями Хакатонів Запорізького національного технічного університету та НТУ «Львівська політехніка». 

Фіналісти конкурсу отримають приз від компанії ДТЕК – поїздка закордон у місто, де вже впроваджені SMART-технології.

Під час конкурсу у Дніпровській політехніці панувала особлива творча атмосфера. Керівництво і викладачів університету ще й досі переповнюють позитивні емоції від успіхів наших студентів, нашої спільної командної роботи разом із колегами з ДТЕК! 

Отриманий результат можливий тільки завдяки НАШІЙ СПІЛЬНІЙ праці, яка спирається на глибоку взаємоповагу та фаховість!

Відеосюжет 34 телеканалу: https://youtu.be/tzMeFVlHqJs


ІАЦ НТУ «Дніпровська політехніка» 
Фото Микити Скрипниченка, відеостудія «Юність» 

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт