Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
26.04.2019

Краса з паперуУ НТУ «Дніпровська політехніка» є відділи і кафедри, де можна приємно здивуватися й помилуватися творчістю наших колег. Приміром, у редакційно-видавничому відділі, біля робочого місця старшого оператора Наталі Валенти-нівни Гроховської, яку тільки красу не побачиш. Вона весь час у пошуках, мета яких зробити приємне оточуючим і вгамувати постійну потребу творити. «Не люблю сидіти без діла, – говорить Наталя. – Крім роботи, домашніх турбот, дачі мені подобається шити, але в якийсь момент я захопилася японським мистецтвом оригамі. Кілька років пішло, щоб досягти досконалості та навчитися складати зі звичайного паперу різні фігури і форми. А потім знаходила все нові й нові напрями, скажімо так, народного рукоділля». 

Помітимо, що матеріал, з якого Наталя виготовляє свої вироби, – найпростіший, підручний. Саме у цьому родзинка її творчості. Віднедавна вікна операторської кімнати прикрашають паперові квіткові вітражі, а на полицях вази з яскравими веселими квітами. 

Був період, коли Наталя захопилася шиттям іграшок з тканини. Усім колегам, друзям і родичам дарувала. Потім були витинанки - гарні, як білосніжний паперовий лебідь, що стоїть у колеги на столі.
Сьогодні у Наталі нове захоплення – плетіння з газетних і журнальних трубочок. Неймовірно, відразу й не зрозумієш, з чого ці кошики і котики. 

Ось така творча натура! Щасти Вам, Наталю!


Інформація Жіночої ради НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт