Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
03.06.2019

Європейський тиждень сталої енергії

У Дніпрі стартував Європейський тиждень сталої енергії, упродовж якого заплановано провести заходи, присвячені заощадженню енергії, сталому розвитку, запобіганню змін клімату та адаптації до них.
Сьогодні у місті за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку реалізуються проекти підвищення енергоефективності в бюджетних установах. Представники Дніпровської політехніки взяли участь у відповідному заході та ознайомилися з ходом виконання одного з проектів, а саме – термомодернізацією дитячого садка № 349, що реалізується комунальним підприємством «Дніпровська міська енергосервісна компанія» ДМР.

Цікава дискусія дозволила ще раз підтвердити актуальність спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», в рамках якої кафедра систем електропостачання НТУ «Дніпровська політехніка» готує фахівців за спеціалізацією енергетичний менеджмент. Наші студенти успішно розробляють відповідні проекти з підвищення енергоефективності об'єктів муніципальної сфери та промислових підприємств.

Ми рухаємося в правильному напрямку. Запрошуємо абітурієнтів вступати до Дніпровської політехніки, що допоможе у майбутньому стати висококваліфікованим спеціалістом і бути затребуваним на ринку праці.


Інформація кафедри систем електропостачання НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт