Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
14.06.2019

Доповідачів ІІІ Міжнародної конференції «Вугільна промисловість в умовах декарбонізації» нагородили дипломами за кращі виступи

Доповідачів ІІІ Міжнародної конференції «Вугільна промисловість в умовах декарбонізації» нагородили дипломами за кращі виступи у номінаціях:

1. «Промисловість, інновації та інфраструктура» - Карстен Дребенштедт, д.т.н., професор Фрайберзької гірничої академії, за доповідь «Трансформація вугледобувних регіонів: досвід Німеччини»

2. «Сталий розвиток міст і громад» - Костянтин Автономов, голова правління Асоціації вугільних підприємств України, за доповідь «Досвід реалізації проектів з очищення шахтних вод для господарсько-питного водопостачання»

3. «Відповідальне споживання і виробництво» - Ірина Вербицька, керівник департаменту з екологічної безпеки ДТЕК, за доповідь «Виклики та можливості для ПЕК України при впровадженні політики декарбонізації»

4. «Захист, відновлення екосистем суші» - Аліция Кржемень, голова комітету з технічних досліджень EURACOAL, за доповідь «Проект МЕРІДА: управління ризиками для навколишнього середовища протягом та після закриття роботи шахти»

5. «Партнерство заради сталого розвитку» - Александра Томчак, координатор політики ЄС щодо вугілля, ринків роздрібного продажу електроенергії та газу; ГД енергетика, Європейська Комісія, за доповідь «Платформа вугільних та промислових регіонів в процесі трансформації: сучасний стан»

Номінації цих нагород відомі як Глобальні Цілі Сталого Розвитку - ключові напрямки розвитку країн, що були ухвалені у 2015 році на Саміті ООН зі сталого розвитку.

ІІІ Міжнародна конференція «Вугільна промисловість в умовах декарбонізації» проходить в НТУ «Дніпровська політехніка» 13-14 червня.

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт