Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
11.07.2019

Гості з Навої

З робочим візитом у Дніпровській політехніці перебувала делегація з Узбекистану. Серед гостей представники Навоїйського державного гірничого інституту – професор, проректор з наукової роботи та інновацій Тулкін Нурмуродов і доцент, начальник навчально-методичного відділу Ільхам Карімов. 

Під час дводенного візиту з 9 по 10 липня, як і планувалося, відбулися робочі зустрічі з керівництвом і науковцями Дніпровської політехніки. Вдалося обговорити фахові питання щодо проведення спільних наукових досліджень і можливих напрямків освітнього співробітництва. 

Перспективи спільної роботи справді масштабні – обмін студентами та викладачами, стажування, подвійні дипломи, спільні дослідження та публікації та інше. 
Спілкування з нашими гостями розпочалося ще задовго до цього візиту. Раніше співробітники Дніпровської політехніки відвідали Навоїйський державний гірничий інститут, який вирізнився вишуканістю і надсучасними лабораторіями.

Цього разу колеги з Навої завітали до нашого університету. Делегати з радістю відвідали кафедри, лабораторії, музеї Дніпровської політехніки. Їх вразив високий рівень підготовки та організації візиту. 
Чекаємо наших гостей восени на 120-ліття НТУ «Дніпровська політехніка».


ІАЦ НТУ «Дніпровська політехніка»
Фото відеостудії «Юність»
***


Колеги з Навої також завітали на кафедру систем електропостачання НТУ «Дніпровська політехніка». 
Співробітники кафедри провели екскурсію інноваційними лабораторіями, оснащеними електрообладнанням фірм EDS-Engineering, ETI Україна, ABB, завод «Південкабель». Наші фахівці продемонстрували можливості матеріально-технічної бази щодо навчання студентів за електроенергетичним напрямком із застосуванням сучасних технологій. 

Україна й освітній процес у Дніпровській політехніці відкрилися для іноземних гостей у новому, перспективному для співпраці форматі. Працюємо та розвиваємося далі. 


Іван Луценко, 
доцент кафедри систем електропостачання НТУ «Дніпровська політехніка

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт