Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
29.08.2019

В НТУ "ДП"- делегація Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ GmbH)

28.08.2019 з робочим візитом до НТУ «Дніпровська політехніка» завітала делегація Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ GmbH).
IMG_0915.JPGIMG_0889.JPG

Зустріч була присвячена питанням підвищення енергоефективності в громадах, зокрема в бюджетних установах. Були обговорені питання впровадження компоненту "Професійні кваліфікації" проекту «Реформи у сфері енергоефективності в Україні». Компонент стосується забезпечення висококваліфікованої підготовки професійних кадрів в університетах, закладах профтехосвіти, школах тощо на базі Енерго-Інноваційних хабів, які планується створити у трьох закладах вищої освіти України.
IMG_0998.JPGIMG_0964.JPG

Зі сторони Дніпровської політехніки у зустрічі взяли участь провідні фахівці електротехнічного факультету, на якому проводиться навчання студентів за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Вона є базовою для підготовки енергоаудиторів – професіоналів, які займаються питаннями енергоефективності будівель та інженерних систем. Наш університет має надзвичайно високий потенціал щодо розвитку відповідного сектору, що підкреслюють результати вступної кампанії за останні роки за спеціальністю 141. Дніпровська політехніка – університет-лідер регіону за електроенергетичним напрямком та може стати потужною платформою для підготовки енергоаудиторів європейського зразка у співпраці з відповідними національними та закордонними структурами. 
IMG_0929.JPGIMG_1009.JPG

Матеріально-технічна база університету за напрямком «Енергетика та енергоефективність» відповідає вимогам часу та європейським стандартам, що підкреслили представники GIZ після відвідання лабораторій кафедри електроенергетики та електропривода. 

На завершення знайомства з університетом наші гості були запрошені до освітнього івент-центру COLIBRY, який є результатом ефективної реалізації одного з проектів з організацією GIZ, де Дніпровська політехніка зарекомендувала себе надійним та відповідальним партнером. 
 

Інформація - Іван Луценко, к.т.н., доцент кафедри електроенергетики
ІАЦ НТУ "Дніпровська політехніка"
Фото - Прохор Курило, кіностудія "Юність"


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт