Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
03.09.2019

PROдоброчесність: семінар про якість освіти

В НТУ «Дніпровська політехніка» відбувся семінар, присвячений питанням опису інструментів популяризації та впровадження принципів академічної доброчесності в діяльність університетів «PROдоброчесність: інструменти впровадження в діяльність закладу вищої освіти»
IMG_1578.JPGIMG_1713.JPG
Захід проводиться в рамках виконання гранту "Розробка нових електронних інструментів для розвитку академічної доброчесності в українських університетах" від Посольства США в Україні. 
IMG_1582.JPGIMG_1591.JPG
Дніпровська політехніка ось вже 120 років ревно дбає про якість освіти і знаходить нові можливості її вдосконалення. На семінарі презентували відкритий онлайн-курс «Академічна доброчесність: виклики, дії, успішні історії» та тематичний сайт. Це поняття охоплює широкий спектр питань — від стосунків між викладачами й студентами до підготовки завдань, складання іспитів, написання статей і захисту дисертацій, до навчання і науки. 
IMG_1610.JPGIMG_1612.JPG
Доповідачами виступили Тарас Фініков, Президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики, професор Варшавського університету, та Артем Артюхов, член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, керівник групи сприяння академічній доброчесності Сумського державного університету. 
IMG_1673.JPG

ІАЦ НТУ «Дніпровська політехніка» 
Фото: Микита Скрипниченко, Костянтин Осінній 
кіностудія «Юність»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт