Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
20.09.2019

Вдосконалюємо знання німецької мови

Українсько-німецький культурний Центр тісно співпрацює з Гете-інститутом в Україні. Центр пропонує не тільки інтенсивні курси вивчення німецької мови та проведення екзаменів за Загальноєвропейськими Рекомендаціями з мовної освіти, а й організує методичні семінари для вчителів шкіл Дніпра й області, викладачів закладів вищої освіти та студентів-германістів.

19 вересня на базі Українсько-німецького культурного центру для викладачів шкіл міста Дніпра й області відбувся семінар «Розвиток навичок письмового та усного мовлення на заняттях з німецької мови». Захід провела викладачка Центру Катерина Завістовська.

Під час семінару вчителі ознайомилися з завданнями, які сприяють розвитку у школярів навичок письмового та усного мовлення. Учасники обмінялися досвідом, застосували здобуті знання на практиці та отримали методичні поради щодо вдосконалення власних занять.

Наступний семінар на базі Українсько-німецького культурного центру запланований на 9 жовтня 2019 року. Будуть висвітлені нові цікаві теми та питання щодо методики викладання німецької мови. 


Інформація - Юлія Михеєва,
викладач Українсько-німецького культурного Центру при НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт