Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
29.07.2019

«4П для молоді: публічні, популярні, прогресивні та продуктивні»

З 15 по 22 липня 2019 року студентки НТУ «Дніпровська політехника» Пінчук Софія Андріївна (група 035-18-1, спеціальність 35 «Філологія», ЭТФ) та Титаренко Марія Олександрівна (група 122-17-1, спеціальність 122 «Комп‘ютерні науки», ФІТ) відвідали тренінг Ерасмус+ «4П для молоді: публічні, популярні, прогресивні та продуктивні» («4Ps4YOUth») в місті Потсдам, Німеччина.  

Проект був скоординований вірменською НУО «Вірменська асоціація із зв'язків з громадськістю» та німецькою Mostar Friedensprojekt EV партнерськими організаціями. Серед участників були представники багатьох країн, таких як Вірменія, Німеччина, Литва, Болгарія, Румунія, Португалія, Грузія. 
ZOS_6414.jpg
Метою проекта було сприяння розвитку потенціалу молодіжних представників та використання зв’язків з громадськістю, засобів комунікації та медіа у своїй щоденній молодіжній роботі; формування конструктивних відносин зі своїми партнерами та цільовою аудиторією; зробити свої організації та повсякденну роботу громадськими, популярними, прогресивними та продуктивними, а також допомогти учасникам отримати навички щодо того, як надати молоді можливість бути активними громадянами. Під час проведення тижневого неформального тренінгу участники дізналися багато нового про вербальну та невербальну комунікацію, засоби комуникації, медіа та послідовність проведення медіа-кампанії, дискутували на тему «Демократія для мене – це» та розробили моделі власних кампаній. А також відвідали музей зв’язку (Museum für Kommunikation) в Берліні.  
ZOS_6223.jpg
Окрім цьго, Пінчук С.А. та Титаренко М.О. успішно презентували міжнародні досягнення НТУ «ДП» та студентського самоврядування зокрема серед інших партнерських організацій. Були зміцнені відносини та розглянуте подальше співробітництво між НТУ «Дніпровська політехніка» та науково-інформаційною НУО «Вірменська асоціація із зв'язків з громадськістю» з метою реалізації майбутніх міжнародних проектів. 
ZOS_6152.jpg
Проект «4П для молоді: публічні, популярні, прогресивні та продуктивні» у Німеччині залишив бурю яскравих емоцій, дав можливість отримати незабутній досвід проживання за кордоном та сприяв культурному обміну та встановленню дружніх відносин серед представників різних країн.

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт