Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
08.10.2019

ДО УВАГИ УСІХ НЕБАЙДУЖИХ - ІНФОРМУЄМО ПРО ПОДАЛЬШИЙ ПЕРЕБІГ ПОДІЙ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

Увага, важливо! 

За результатами засідання комісії в Дніпровській міській раді встановлено, що допуск для входу в гуртожиток № 2 можливий лише після офіційного звіту комісії. Проведення експертного звіту комісії доручено фахівцям Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, за участю фахівців НТУ «Дніпровська політехніка» проф. М.М. Довбнича, проф. І.М.Садовенка та проф. М.В.Трегуба.Термін виконання експертизи – 10 днів

Найближчим часом буде повідомлено про порядок отримання матеріальної допомоги від міської ради Дніпра для мешканців гуртожитку №2. 

Продовжується збір одягу, взуття, засобів гігієни, посуду у координаційний штаб, який знаходиться за адресою – пр.Яворницького, 19, НТУ «Дніпровська політехніка», корпус 4, кімната 29. Просимо усіх небайдужих долучитися до збору необхідних речей.  

Наші партнери - підрозділи компанії ДТЕК, Приватбанк, Інтерпайп - вже долучилися до підтримки переселених студентів. Просимо зберігати спокій, бути взаємоввічливими й толерантними. 

До університету звертаються друзі, які бажають підтримати нас в умовах надзвичайної ситуації. Для усіх небайдужих надаємо розрахунковий рахунок і реквізити для переказу матеріальної допомоги.  

Реквізити рахунку «Суми за дорученнями» 

Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"  

Ідентифікаційний код юридичної особи 02070743 

Розрахунковий рахунок 31253357118160 

Державна казначейська служба України ( ДКСУ) м. Київ 

МФО 820172 

Призначення платежу: 
на підтримку матеріального стану та вирішення соціально побутових проблем в зв’язку з надзвичайною ситуацією в гуртожитку № 2

ІАЦ НТУ "Дніпровська політехніка"

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт