Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
08.10.2019

В НТУ «Дніпровська політехніка» стартував міжнародний проект «Тандем-партнерство Німеччина-Україна – академічне самоуправління»

Сьогодні, 8 жовтня, в НТУ «Дніпровська політехніка» розпочався міжнародний проект «Тандем-партнерство Німеччина-Україна – академічне самоуправління». 

Проект триває вже четвертий рік поспіль у нашому університеті за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Мета проведення – розвиток міжнародної співпраці німецької Штури (StuRa) з закордонними органами студентського самоврядування для обміну досвідом і підвищення професійної та соціальної мобільності студентів. 
14.JPG8.JPG
Студенти Дніпровської політехніки, Технічного університету Дрездена та Технічного університету «Фрайберзька гірнича академія» вже розпочали обмінюватися досвідом роботи студентських рад Німеччини та України. 

З вітальним словом до учасників проекту звернулися: проректор з навчальної роботи Юрій Хоменко, канцлер Технічного університету Дрездена Андреас Хандшу, Генеральний консул ФРН пан Петер Шмаль.
10.JPG16.JPG
Студенти братимуть участь у семінарах, лекціях, воркшопах і дискусіях. Тематика семінарів: академічне самоврядування в німецьких університетах: історія, традиції; розвиток професійно направленої і соціально орієнтованої діяльності академічного самоврядування; структурно-динамічна модель німецького академічного самоврядування; вплив на розподіл студентських внесків і на освітню політику уряду федеральних земель. 
2.JPG7.JPG
На лекціях студенти дізнаються про принципи та цінності академічного самоврядування; відкриту комунікацію, орієнтовану на співробітництво. Як зауважив канцлер Технічного університету Дрездена Андреас Хандшу:
 «Студенти самі будуть вирішувати, що їм важливіше. Тобто з розроблених ідей, вони будуть обирати чи важливо їм працювати в напрямку саме зміцнення своїх прав в управлінні університетом або важливо поліпшити умови освіти чи умови в самому університетському кампусі»
15.JPG
Тільки через активну і згуртовану роботу учасники поекту зможуть досягнути поставлених задач. Бажаємо успіху! 

ІАЦ НТУ «Дніпровська політехніка» 
Фото – Володимира Туркульца, відеостудія «Юність»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт