Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
08.11.2019

Відкривається конкурс на грант програми академічної мобільності Erasmus+

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ 2, 3 і 5 КУРСІВ ГЕОЛОГОРОЗВІДУВАЛЬНОГО ФАКУЛЬТЕТУ, ФАКУЛЬТЕТУ БУДІВНИЦТВА ТА ІНСТИТУТУ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ! 

Відкривається конкурс на грант програми академічної мобільності Erasmus+ на семестрове навчання в Університеті Мішкольц, Угорщина, на весну-літо 2019-2020 навч.року в рамках академічної мобільності за наступними спеціальностями
erasmusplus-logo-all-en-300dpi.jpg
(http://mfk.uni-miskolc.hu/wp/en/?page_id=73 ): 
- MSc and Masters in Petroleum Engineering 
- MSc in Hydrogeology Engineering 
- MSc in Earth Sciences Engineering
- MSc in Environmental Engineering! 

 ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ ПОТРІБНО

1) заповнити анкету за посиланням відділу міжнародної академічної мобільності НТУ "Дніпровська політехніка" 
2) надіслати своє резюме (CV) та копію заліковки на електронну адресу начальника з академічної мобільності Катерини Сергіївни Жабчик (prychyna.k.s@nmu.one), координатора співробітництва з Університетом Мішкольцу, проф. Дмитра Вікторовича Рудакова (rudakov.d.v@nmu.one ) та замдекана з міжнародної роботи: Ірини Іванівни Клімкіної (klimkina.i.i@nmu.one, для інституту природокористування), або Наталі Валеріївни Білан (bilan.n.v@nmu.one факультет будівництва), або Євгенії Валеріївни Солдатенко (soldatenko.ye.v@nmu.one для геологорозвідувального факультету). 

Грант на академічну мобільність Erasmus+ покриває транспортні витрати та витрати на проживання і навчання в Університеті Мішкольцу протягом 5 місяців (літній семестр - березень 2019 - липень 2020

Дедлайн подачі заявки – 15 листопада 2019 року! У разі виникнення питань - звертайтеся на вказану електронну адресу начальника відділу міжнародної академічної мобільності.
2323639_800x600_IMG_1602.jpg
Gorod-Mishkolts.jpg
Начальник з академічної мобільності НТУ "Дніпровська політехніка" Катерина Жабчик

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт