Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
15.11.2019

STUD-FEST «IMPULSE» в НТУ «Дніпровська політехніка»

У холі першого корпусу зібралося чимало студентів, яких цікавить працевлаштування. 
Всі учасники фестивалю мали чудову можливість знайти роботу мрії в одній з найкращих компаній України. Серед партнерів: PepsiCo, Райффайзен Банк Аваль, Procter & Gamble, EVA, Альфа-Банк, BIIR, Global Bilgi, Climatech, EPAM та інші. 

Цього року захід відбувся зовсім у новому форматі – фестивалю. Його місія – зробити процес працевлаштування легким та доступним кожному. 
IMG_1508.JPG

На студентів чекали не тільки стенди від роботодавців, а й нові локації. Детально про це розповів керівник компанії STUD-POINT Володимир Швець
«На даний момент у нас є зона Хакатону, де можна вирішувати бізнес-кейси, і таким чином, привернути увагу, щоб скоріше працевлаштуватись. Є зона тренінгів, де можна постійно нон-стоп слухати тренінги. В перервах між спікерами можна прийти в зону роботодавців і поспілкуватися. Є зона релаксу, де можна відпочити, пограти в ігри, випити каву, чай, водичку». 

Організатори заходу приділяють велику увагу враженням і побажанням студентів та роботодавців. Завдяки цьому фестиваль постійно вдосконалюють і впроваджують креативні ідеї. 
IMG_1638.JPG

Студенти вподобали новий формат і з цікавістю відвідали всі локації. Дякуємо організаторам за нові можливості для наших студентів! До нових зустрічей!
IMG_1490.JPG


ІАЦ НТУ "Дніпровська політехніка"
Фото - кіностудія "Юність", Микита Скрипниченко

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт