Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
13.11.2019

Крок назустріч новим можливостям

На кафедрі конструювання, технічної естетики і дизайну днями відбулася чергова зустріч з представниками ринку праці і здобувачами вищої освіти. Цього разу в якості роботодавців став лідер українського ринку світлопрозорих конструкцій, компанія «Stekloplast» http://stekloplast.ua/.


Технічний директор компанії Станіслав Тяпкін продемонстрував реальні проекти, що виконані і виконуються заводом, розкрив можливості конструктивних матеріалів, з якими працює завод, а також показав студентам та викладачам принципи роботи в програмних продуктах, які використовуються на підприємстві. HR менеджер компанії «Stekloplast» Олена Борзенко розповіла про наявність вакантних посад, кваліфікаційні вимоги до фахівців на посади і можливості кар’єрного росту.

На зустрічі також обговорено питання формування групи в рамках підготовки за дуальною формою та проходження виробничої практики студентами, що навчаються за освітньою програмою «Промислова естетика і сертифікація виробничого обладнання» спеціальності 132 Матеріалознавство.

Студенти жваво реагували на можливості, що відкриваються перед ними. Саме завдяки таким зустрічам мотивація до навчання значно зростає. Студенти розуміють: що отримані ними в університеті знання та навички вже сьогодні можливо використовувати на підприємстві.

Зі сподіваннями на подальшу плідну співпрацю представники компанії і кафедри конструювання, технічної естетики і дизайну досягли домовленості про чергову зустріч із здобувачами, які зацікавилися підготовкою за дуальною формою.


Інформація кафедри конструювання, технічної естетики і дизайну

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт