Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
29.11.2019

DniproTECHub

DniproTECHub створений в рамках проекту «Сприяння розвитку регіональних англомовних професійних спільнот в Україні» за підтримки громадської організації «Українське відділення Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної» (IATEFL Ukraine) та Британської ради в Україні.

Нещодавно відбувся перший захід хабу «Будуємо освітній хаб разом: що? для кого? та як?». В івент-центрі Дніпровської політехніки «CoLibry» зібралось чимало бажаючих долучитися до розбудови хабу – понад 100 учасників зустрічі, а серед них: керівництво, студенти та викладачі нашого університету. Також завітали гості з Автотранспортного коледжу НТУ «Дніпровська політехніка», Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, Дніпропетровського регіонального інституту державного управляння Національної академії державного управління при Президентові України, КЗО «Спеціалізована багатопрофільна школа № 23 з поглибленим вивченням англійської мови».

На початку зустрічі з вітальним словом до присутніх звернувся проректор з перспективного розвитку Микола Трегуб.

Доцент кафедри іноземних мов Марія Ісакова презентувала концепцію роботи хабу. Фасилітатори хабу – завідувачка кафедри іноземних мов Дніпровської політехніки Світлана Кострицька і викладач англійської мови цієї ж кафедри Ірина Зуєнок – продемонстрували на практиці деякі напрямки роботи хабу. Зокрема, говорили про Театр англійської драми, клуб «Мандруємо Україною та світом», курси з медіаграмотності за програмою змішаного навчання IREX in Ukraine за методичними матеріалами, наданими EdEra, квізи, квести, чемпіонати, що будуть проводитися з використанням Kahoot і багато іншого.

Нікого не залишили байдужим дві невеличкі вистави театру і розповідь про свою країну студента з Нігерії Абубакара Алхаджі Абубакара. Він розповів про роль англійської мови для успішного спілкування серед фахівців різних країн світу. 

Учасники курсу «Very Verified: A Course on Media Literacy» отримали сертифікати від IREX in Ukraine і поповнили ряди фасилітаторів цього курсу.

Захоплення викликав квіз про історію кафедри іноземних мов НТУ «ДП», якій виповнилось 85 років, а ще Christmas quiz на Kahoot, де кожний міг отримати невеличкий приз за правильну відповідь. 
Наприкінці зустрічі всі разом заспівали Happy New Year з побажанням щастя всім і зокрема хабу в новому 2020 році.


DniproTECHub НТУ «Дніпровська політехніка»
Фото Єгора Шевченка, відеостудія «Юність»

До списку



© 2006-2022 Інформація про сайт