Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
27.12.2019

Нові можливості "Skills Presenter"

Презентація концепції інструменту "Skills Presenter" та робоча сесія зі студентською спільнотою НТУ "Дніпровська політехніка"

З першою частиною презентації проекту "Визнання добровільної молодіжної роботи для працевлаштування" ознайомили найактивніше студентське товариство НТУ "Дніпровська політехніка" – Студентську раду. Учасникам презентації представили основну концепцію майбутнього інструменту. 
Мали на меті отримати відгуки та зворотній зв’язок від студентства, тому що вони – наша цільова аудиторія. На цю робочу сесію також запросили іноземних студентів. Ми хотіли дізнатися, чи буде це корисно для іноземців в умовах ринку праці їх країн.
Студенти брали активну участь у дискусії. Вони поділилися особистим досвідом.

У результаті робочої сесії співробітники відділу міжнародної академічної мобільності НТУ "Дніпровська політехніка" отримали більш чітке розуміння потреб студентів щодо розвитку особистих навичок, необхідних в академічних і робочих процесах.
Презентація інструменту "Skills Presenter" перед академічною спільнотою

Під час загальної зустрічі для закладів вищої освіти Дніпропетровської області відділ міжнародної академічної мобільності представив концепцію інструмента "Skills Presenter".
Основна мета виступу – поділитися ідеєю інструменту з колегами, які тісно пов'язані з молоддю. Інформацію про концепцію "Skills Presenter" дізналися представники університетів регіону: Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, Національна металургійна академія України, Дніпровський державний аграрно-економічний університет, Університет митної справи та фінансів, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, Університет Альфреда Нобеля.
Підсумкова презентація інструменту "Skills Presenter" та навчальний тренінг для молодіжної спільноти Дніпра

Учасники презентації обговорили необхідність та актуальність "Skills Presenter". Усі одноголосно підтримали розробку та впровадження такого помічника для студентів.

На заключній частині кампанії розглянули запропонований спосіб представлення особистих надбань та навчального тренінгу. У зустрічі взяли участь представники студентських, молодіжних і міських організацій. Усі учасники отримали матеріали про проект «Визнання добровільної молодіжної роботи для працевлаштування». 

Зацікавленим запропонували перелік навичок та варіанти їх представлення в академічних і соціальних колах. Підготовлений список навичок розглянули разом із групою. Також учасники доповнили список власними прикладами.
Більше інформації про проект: https://www.europeanprojects.am/project


Відділ міжнародної академічної мобільності та міжнародних проектів НТУ "Дніпровська політехніка"

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт