Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
09.01.2020

Набір у зимову школу Варшавського університету!

До уваги магістрів і бакалаврів останнього року навчання спеціальностей 032 Історія та археологія, 035 Філологія, 051 Економіка, 052 Політологія, 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 081 Право, 242 Туризм, 281 Публічне управління та адміністрування, 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, 292 Міжнародні економічні відносини НТУ «ДНІПРОВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» 

Запрошуємо вас узяти участь у Сімнадцятій СХІДНІЙ ЗИМОВІЙ ШКОЛІ СТУДІЙ СХІДНОЇ ЄВРОПИ ВАРШАВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ, ЯКА ВІДБУДЕТЬСЯ У М. ВАРШАВА, ПОЛЬЩА 28 ЛЮТОГО–14 БЕРЕЗНЯ 2020 РОКУ

Зимова школа.jpg

Ця Школа передбачає отримання стипендії на покриття повної вартості перебування в Школі (готель, харчування, участь у заняттях і семінарах і також культурних заходах). Квота стипендії може містити також часткове покриття коштів подорожі. 

Програмою передбачено заняття (викладачами буде міжнародне коло спеціалістів проблематики регіону) та також семінари (до вибору один з кількох семінарів), на яких кожен учасник школи виступить з рефератом з теми своєї кваліфікаційної роботи, а також візити до інституцій Варшави та участь у культурних програмах. 

Адреса Школи: Studium Europy Wschodniej, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa  

Основні документи для подачі на адресу: wsl.studium@uw.edu.pl 
a) заповнений формуляр, доступний на сторінці: www.studium.uw.edu.pl 
b) мотиваційний лист з пропонованою темою реферату, 
c) curriculum vitae з фотографією, 
d) рекомендація керівника кваліфікаційної роботи, 
e) підтвердження знання польської мови, 
f) довідка з деканату, що підтверджує перебування кандидата на останньому році навчання, 
g) подання про повернення коштів перебування в Школі. 

Остатній термін надсилання комплекту документів спливає 15 січня 2020 р

Докладну інформацію про програму, консультації щодо оформлення переліку документів та online реєстрації можна отримати у завідувача кафедри маркетингу, доцента Касяна Сергія Яковича, к. 4/92. 

Додаткову інформацію можна побачити на сайті Школи: https://studium.uw.edu.pl/szkoly/wschodnia-szkola-zimowa/nabor-do-wschodniej-szkoly-zimowej

Інформація завідувача кафедри маркетингу НТУ "Дніпровська політехніка" С.Касяна


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт