Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
20.02.2020

У Політехніці запрацював проект Dniprotech public communication

Програма «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» фінансово-економічного факультету спільно з прес-центром НТУ «ДП» ініціював проєкт Dniprotech Public Communication. Це платформа для освітнього діалогу з представниками мас-медіа та студентсько-викладацькою спільнотою ПРО ВСЕ! Це тригер для розвитку комунікативних навичок в стилі soft. 
IMG_9188.JPG
Dniprotech public communication стартував потужно, і про його високий рівень свідчить вже перша наша гостя - генеральний директор ТРК «Приват ТВ Дніпро» - 9 канал Ольга Владимирова, адже пані Ольга – легендарна особистість у спільноті телевізійників, і не лише у місцевих, а й столичних колах. 
IMG_9157.JPG
Звідки люди приходять на телебачення, які для цього потрібні якості й освіта, як подавати інформацію так, щоб вас правильно розуміли, як вести свій профіль у соцмережах і чи буває ТБ об'єктивним – про це й не тільки говорили на зустрічі Ольги Владимирової зі студентами Політехніки. Студенти довго не відпускали спікера – питань було безліч. Ми й надалі плануємо запрошувати впливових експертів у сфері мас-медіа, тому слідкуйте за нашими анонсами.

ІАЦ НТУ "Дніпровська політехніка"
Фото - кіностудія "Юність"

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт