Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
21.09.2020

Нова лабораторія Smartgrid-технологій у Політехніці

21 вересня на кафедрі електроенергетики НТУ "Дніпровська політехніка" пройшло відкриття сучасної лабораторії Smartgrid-технологій. Вона створена за підтримки компанії «EDS-Engineering» для навчання студентів спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка".

На офіційне відкриття завітали керівництво Дніпровської політехніки й компанії EDS, а також викладачі та студенти профільної кафедри. 

Компанія EDS повністю відремонтувала приміщення лабораторії в нових корпоративних кольорах, облаштувала його сучасними меблями, а також надала електрощитове оснащення високого та середнього класів напруги – від ввідно-розподільного пристрою X-Line до шафи телемеханіки з вбудованим модулем АСКУЕ на базі SCADA. Усе обладнання складене на виробничих потужностях EDS Power в м.Дніпрі.

"Мета цієї лабораторії – дати можливість студентам, які тут навчаються, яких ми воліли б бачити в майбутньому у своїй компанії, не тільки теоретично, а й практично засвоювати основні знання, які ми будемо використовувати на практиці на нашому підприємстві", – власник групи компаній EDS Олександр Запишний.

Тепер студенти Дніпровської політехніки зможуть навчитися керувати високотехнологічним обладнанням та обслуговувати його.

"Нам дуже хочеться, щоб спеціаліст, який приходить до нас у компанію, одразу ж починав працювати, щоб ми не витрачали ще рік чи два на те, щоб він адаптувався. Краще, щоб цей період адаптації він проходив в університеті", – каже Олександр Запишний.

Співробітництво компанії «EDS-Engineering» та Дніпровської політехніки відбувається не тільки в межах дуальної освіти, це більш масштабне партнерство. Крім дуальної системи існує багато спільних проєктів. 

На завершення презентації нової лабораторії ректор Дніпровської політехніки, академік НАН України Геннадій Півняк вручив власнику групи компаній EDS Олександру Запишному звання почесного професора нашого університету.


Пресцентр НТУ "Дніпровська політехніка" 
Фото – кіностудія "Юність"

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт