Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
27.10.2020

Дніпровська політехніка у новій Програмі Британської Ради з вдосконалення викладання

British Council.png 2.jpg IHED.png           
НТУ «Дніпровська політехніка» - учасник першого циклу Програми вдосконалення викладання у вищій освіті. Програма реалізується Британською Радою в Україні у партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН УкраїниAdvance HE (Велика Британія) за підтримки Міністерства освіти і науки України і Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. За результатами конкурсу до першого року Програми обрано 10 університетів України (перелік учасників). Протягом трьох років (2019 – 2021 рр.) до участі у Програмі планується залучити 30 університетів України. 

Мета Програми – підвищення якості вищої освіти України шляхом розвитку інституційної спроможності університетів України щодо вдосконалення викладання і навчання. Програма була розроблена на основі проведеного дослідження стану і потреб викладання у вищій освіті України

Завдяки реалізації Програми очікується досягнення таких результатів
  • Створення національної платформи для фахового обговорення та обміну кращими практиками з вдосконалення викладання у вищій освіті. 
  • Формування мережі викладачів та управлінців університетів, готових до втілення змін та обміну ефективними практиками щодо вдосконалення викладання серед колег як у власному університеті, так і між університетами України. 
  • Підтримка університетів у реалізації інституційних проєктів із вдосконалення викладання.  

В рамках Програми команда НТУ «Дніпровська політехніка» реалізує інституційний проєкт «Створення Центру професійного розвитку персоналу». (детальніше про проєкт). 

6 жовтня відбулось офіційне відкриття Центру професійного розвитку персоналу, метою діяльності якого є забезпечення постійного професійного розвитку персоналу університету на основі реалізації концепції персональної траєкторії кар’єрного зростання співробітників та постійного підвищення якості викладання шляхом впровадження найбільш ефективних методів, підходів, засобів та інструментів викладання. 

Підписуйтесь на сторінку Центру професійного розвитку персоналу та слідкуйте за новинами! 

Команда проєкту

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт