Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
30.11.2020

Ми – фіналісти

26 листопада пройшла онлайн-церемонія вручення нагород учасникам кампанії "Партнерство заради сталого розвитку - 2020". Цього року на конкурс надіслали багато заявок. Свої проєкти презентували учасники не тільки з України, а й з Білорусі, Македонії, Польщі та Туреччини. Міжнародне журі визначило переможців кампанії в таких категоріях: «Суспільство», «Планета», «Економічний розвиток» та «Мир».

Команда студентів НТУ "Дніпровська політехніка" стала фіналістом у номінації «Суспільство». Вони представили проєкт-переможець всеукраїнського хакатону «Make It Smart», ініційованого компанією ДТЕК
Наші студенти розробили мотивувальний мобільний додаток для сортування сміття EasySort. Його принцип полягає у тому, що користувач фіксує, як сортує відходи, а натомість – отримує бонуси, які можна обміняти на товари чи послуги.
 
 
Завдяки такій ініціативі компанії ДТЕК, студенти Політехніки мають чудову можливість зробити свій внесок у розвиток інноваційних проєктів, а також вдосконалюють навички командної роботи та брейн-стормінгу.

Вітаємо наших студентів! 


За інформацією кафедри електроенергетики НТУ "Дніпровська політехніка"
Фото з архіву - кіноцентр "Юність" До списку© 2006-2022 Інформація про сайт