Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
02.12.2020

Перший досвід майбутніх правників

У межах II Міжрегіонального науково-практичного форуму «Актуальні питання взаємодії суб’єктів, які мають здійснювати заходи з реагування та профілактики на випадки насильства у закладах освіти» проведена студентська секція у форматі Moot court. Майбутні юристи – здобувачі вищої освіти, створивши команду, підготували виступи, в яких висвітлювали обрану проблематику щодо протидії насильству в закладах освіти та пропонували шляхи вирішення цієї проблеми.
Роботу команд оцінювало журі, що складалося з досвідчених юристів, суддів, адвокатів.

Захід проведений з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.
Виступ кожної команди був записаний на базі правового клубу PRAVOKATOR Дніпро.

До участі у Moot court долучилося сім закладів освіти, в яких створені та функціонують юридичні клініки, а саме: студенти-клініцисти юридичної клініки Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Університету митної справи та фінансів, Дніпровського гуманітарного університету, Університету ім. Альфреда Нобеля, Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», Криворізький державний педагогічний Університет, а також Комунальний заклад освіти «Міський юридичний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів» Дніпровської міської ради.

Від НТУ "Дніпровська політехніка" у Moot court взяли участь студенти першого курсу спеціальності 081 «Право»: Анастасія Дегтярьова, Валерій Захаренко та Ілля Шиян.

Уже наступного тижня на вас чекатимуть відеозаписи виступу команд, кожна з яких зможе отримати додаткові бали завдяки вашій підтримці. Далі буде!

Запрошуємо науковців, посадовців, юристів, психологів, аспірантів та студентів, а також експертів, хто має практику та досвід діяльності із запобігання та протидії насильству у закладах освіти та наданні допомоги постраждалим особам взяти участь в II Міжрегіональному науково-практичному форумі «Актуальні питання взаємодії суб’єктів, які мають здійснювати заходи з реагування та профілактики на випадки насильства у закладах освіти». Для участі у заході реєструйтеся за посиланнямhttps://forms.gle/R1vkFQcR8Vur4tDy5 


Координаційний центр з надання правової допомоги

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт