Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
07.12.2020

Міжнародна конференція «Євромови: інновації та розвиток»

Кафедра перекладу НТУ "Дніпровська політехніка" цього року традиційно провела 18-ту студентську міжнародну конференцію «Євромови: інновації та розвиток». Відповідно до вимог карантину вона успішно пройшла у форматі онлайн - до дискусій приєдналися більше ніж 130 учасників, зокрема, з Польщі, Лівану, Нігерії та Лівії
євромови2.jpg
Всі тези були підготовлені студентами та презентовані на відповідних секціях. Відбулися професійні дискусії за темами виступів. Переможці отримали грамоти та подяки.

Інновацією цієї конференції була співучасть двох підрозділів нашого університету: кафедри філології та мовної комунікації й кафедри безпеки інформації та телекомунікацій. Участь цих кафедр у рамках секційної роботи доповнила новим науковим змістом вже відомі тенденції новітніх технологій у галузі мовного простору спілкування.
євромови.jpg
Особливо важливо відзначити авторські яскраві переклади наших студенток Анни Волобоєвої, Марії Грек та Аліни Єлисеєвої у рамках проекту кафедри «Краплина дитинства». Зміст вистави було перекладено на три європейські мови зусиллями наших студенток та їх викладачів: Т. Введенської, С Короткової, Є. Косарєвої. 

Інноваційна та наукова атмосфера професійного спілкування цього року показала широкі можливості дистанційного навчання та обміну думками між студентами самих різних країн світу.


Пресцентр НТУ "Дніпровська політехніка" за матеріалами кафедри перекладуДо списку© 2006-2022 Інформація про сайт