Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
15.12.2020

16.12 - ІІ Міжрегіональний науково-практичний форум «Актуальні питання взаємодії суб’єктів, які мають здійснювати заходи з реагування та профілактики на випадки насильства у закладах освіти»

 Шановні правники, освітяни, студенти та кожен, хто небайдужий до проблем насильства у закладах освіти, запрошуємо вас доєднатись до участі у ІІ Міжрегіональному науково-практичному форумі «Актуальні питання взаємодії суб’єктів, які мають здійснювати заходи з реагування та профілактики на випадки насильства у закладах освіти». 

Захід проходитиме вже завтра, 16 грудня з 10:00 години

Послання на трансляцію тут: https://youtu.be/PqZW6oEjiDg 

Правники, освітяни, державні службовці зробили багато з моменту проведення першого форуму, що відбувся в травні 2020 року, а саме: проаналізували виступи експертів та відібрали питання, що потребують новаторського підходу 

Отже, проблемні питання було відібрано, а підхід, який ми вирішили випробувати - це метод, що використовують відомі юридичні заклади освіти США та Британії. Вони традиційно обговорюють актуальні соціальні та юридичні проблеми на публічних заходах, таких як лобізм і адвокація. 

Тож пропонуємо вам доєднатись до обговорення адвокаційних виступів. Ми намагатимемося генерувати саме ті пропозиції, що допоможуть реалізувати запропоновані зміни у реаліях сьогодення. 

Якщо Ви бажаєте отримати нагадування про початок Форуму та його матеріали, заповніть анкету https://forms.gle/R1vkFQcR8Vur4tDy5 

Організатори заходу: Координаційний центр з надання правової допомоги, мережа правових клубів PRAVOKATOR, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, Університет митної справи та фінансів, Дніпровський гуманітарний університет, Університет ім. Альфреда Нобеля, Національний технічний університет «Дніпровська політехніка».

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт