Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
21.12.2020

Навчальні семінари DAAD “Sustainability in the Industrial Sector”

24 грудня 2020 р. НТУ «Дніпровська політехніка» (ДП) спільно з Бранденбурзьким технічним університетом Коттбус-Зенфтенберг, Німеччина (БТУ) за підтримки Німецької служби академічних обмінів DAAD починає Х Школу з питань сталого розвитку (робоча мова – англійська). 

Кожного року навчальні семінари ДП – БТУ фокусуються на найбільш актуальних темах зі сталого розвитку, деякі з них: «Екологічна оцінка проєктного та стратегічного рівня» (2007 р.), «Стратегічна екологічна оцінка – потенціал для пом’якшення наслідків і адаптації до впливів клімату, що змінюється» (2009 р.), «Інтегроване екологічне планування і адаптація до умов клімату, що змінюється» (2010 р.), «Озеленення навчальних планів і програм – Інтеграція аспектів сталого розвитку в університетську освіту» (2015 р.), «Проблеми сталого розвитку в промисловому секторі в країнах з перехідною економікою» (2019 р.) та інші. 

Цього року навчальні семінари відбудуться дистанційно у два етапи: перша половина пройде 24-28 грудня 2020 р. на базі нашого університету за допомогою дистанційної платформи Teams, друга – 11-14 січня 2021 р. у БТУ з використанням платформи Cisco Webex. Цільовою аудиторією навчальних семінарів є студенти, аспіранти й молоді викладачі електротехнічного факультету, факультету інформаційних технологій, факультету будівництва, інституту природокористування, факультету менеджменту та фінансово-економічного факультету.  

У роботі семінарів візьмуть участь приблизно 100 слухачів з Дніпровської політехніки, Бранденбурзького технічного університету та Технічного університету у Ліберці

Бранденбурзький технічний університет і уся мережа партнерів вітає нас з Новим роком і Різдвом Христовим! Seasons Greetings from BTU Cottbus-Senftenberg 

https://www.b-tu.de/owncloud/s/szj6GWfTXNbHetA

Привітання.jpg

Пресцентр НТУ "Дніпровська політехніка"

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт