Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
20.01.2021

Виклики міжнародного маркетингу і публічних фінансів в умовах глобальної пандемії

 
Успішно пройшла міжнародна наукова конференція студентів і молодих вчених з циклу Студентський Бридж «Виклики публічних фінансів» / Międzynarodowa konferencja Naukowa „Wyzwania Finansów Publicznych”. Вона відбулась у межах розвитку співпраці між НТУ «Дніпровська політехніка» і Вищою школою Фінансів і Права в Бієлску-Бялей (Польща) / Wyższa Szkoła Finansów i Prawa w Bielsku-Białej.
З вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор Вищої школи Фінансів і Права в Бієлску-Бялей, професор Яцек Бінда (Jacek Binda). Він зробив акцент на значущість розвитку міжнародної наукової співпраці. Завідувач кафедри маркетингу і логістики НУ «Львівська політехніка», професор Євген Крикавський розповів про організацію логістичного і фінансового забезпечення діяльності підприємств в умовах пандемії.Декан фінансово-економічного факультету НТУ «Дніпровська політехніка», доцент Катерина Пілова акцентувала увагу на доцільності обміну науковими підходами у сфері маркетингу і економіки. 
 
У виступах і обговореннях взяли участь студенти й молоді вчені НТУ «Дніпровська політехніка», а також партнерських закладів вищої освіти спеціальностей "Маркетинг" і "Міжнародні економічні. Вони обговорили важливі питання: вірусного маркетингу, аромамаркетингу, трендів маркетингу і економіки в США, Франції, Україні, ролі міжнародних фінансових інститутів в глобальній економіці, формуванні мережі магазинів на роздрібних ринках. 

Дякуємо науковим керівникам – доцентам Сергію Касяну, Катерині Піловій, Тетяні Куваєвій, Марині Литвин та професору Юрію Пилипенку – за консультації під час підготовки доповідей студентів. 

Модератори конференції – завідувач кафедри маркетингу, доцент Сергій Касян і викладач кафедри фінансів і інформаційних технологій Вищої школи Фінансів і Права в Бієлску-Бялей (Польща) Александр Сапіньскі.


Кафедра маркетингу «Дніпровська політехніка» 

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт