Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
12.02.2021

Зустріч з талановитим письменником

Сьогодні, 12 лютого, в НТУ "Дніпровська політехніка" пройшла зустріч з українським прозаїком і літературознавцем Володимиром Григоровичем Даниленком. Він також організатор різних літературних конкурсів і премій, Голова Київської організації Національної спілки письменників України» (2015-2019), доцент кафедри зв’язків із громадськістю та журналістики Київського національного університету культури і мистецтв.
  
На зустріч прийшли викладачі, студенти та керівництво Дніпровської політехніки. Володимир Даниленко познайомив усіх присутніх зі своєю творчістю і презентував нову книгу «Ніч із профілем жінки». 
 
 
Нашого гостя привітав проректор з навчальної роботи Юрій Хоменко. Він вручив Володимиру Григоровичу корпоративний сувенір з логотипом Дніпровської політехніки – виріб із природного каменю, виготовлений у Гемологічному центрі нашого університетуСтуденти кафедри філології та мовної комунікації також сердечно вітали Володимира Даниленка і подарували йому символічні сувеніри.

 
 
Натхненна й емоційна розповідь письменника зацікавила викладачів і студентів Дніпровської політехніки. Учасники зустрічі зацікавлено спілкувалися з Володимиром Даниленком і ставили багато запитань.
Також письменник подарував свої книги Науково-технічній бібліотеці НТУ "Дніпровська політехніка."
 
 
Дякуємо Володимиру Григоровичу за таку теплу і щиру зустріч!


Доцент кафедри філології та мовної комунікації НТУ "Дніпровська політехніка" Людмила Ромас
Фото - кіноцентр "Юність" НТУ "Дніпровська політехніка"


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт