Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
10.03.2021

Навчання дніпротехівців у Зимовій школі «Сталий розвиток в індустріальній сфері»


Щороку НТУ «Дніпровська політехніка» бере участь у Міжнародних навчальних семінарах з питань сталого розвитку, наприклад: «Екологічна оцінка проєктного та стратегічного рівня» (2007 р.), «Стратегічна екологічна оцінка – потенціал для пом’якшення наслідків і адаптації до впливів клімату, що змінюється» (2009 р.), «Інтегроване екологічне планування і адаптація до умов клімату, що змінюється» (2010 р.), «Озеленення навчальних планів і програм – Інтеграція аспектів сталого розвитку в університетську освіту» (2015 р.), «Проблеми сталого розвитку в промисловому секторі в країнах з перехідною економікою» (2019 р.) та інші.

У грудні 2020 - січні 2021 відбулася Х Зимова школа, яку провів Бранденбурзький технічний університет Коттбус-Зенфтенберг -  БТУ (Німеччина) за підтримки Німецької служби академічних обмінів - DAAD. Зимова школа пройшла дистанційно з використанням навчальних платформ Teams (НТУ "ДП") та Cisco Webex (БТУ). Організатори проєкту від НТУ «Дніпровська політехніка» - професор В.Я. Швець, доценти Л.Л. Палєхова і Т.В. Куваєва.

У роботі семінарів взяли участь понад 100 слухачів з Дніпровської політехніки, Бранденбурзького технічного університету та Технічного університету у Ліберці. Від Дніпровської політехніки учасниками стали студенти, аспіранти і молоді викладачі електротехнічного факультету, факультету інформаційних технологій, факультету будівництва, інституту природокористування, факультету менеджменту та фінансово-економічного факультету.

Третього березня 2021 року проректор з науково-педагогічної, навчально-виховної роботи та перспективного розвитку Дніпровської політехніки М.В. Трегуб вручив учасникам Сертифікати БТУ про проходження навчання. Також він розповів про важливість цієї події для підвищення якості освіти та зміцнення наукового співробітництва університетів у підтримку Цілей сталого розвитку.
Професор В.Я. Швець наголосив, що Х Зимова школа – надзвичайно важлива для формування знань з аспектів сталого розвитку у промисловості, побажав усім учасникам плідної праці та запросив усіх на наступні заходи, що заплановані навесні та восени 2021 року у межах Меморандуму про співпрацю НТУ «Дніпровська політехніка» та Бранденбурзького технічного університету Коттбус-Зенфтенберг.


Кафедра маркетингу НТУ «Дніпровська політехніка»
Фото - кіноцентр "Юність" НТУ "Дніпровська політехніка"До списку© 2006-2022 Інформація про сайт