Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
09.04.2021

Кар’єрні перспективи для молоді

У 2020-2021 навчальному році ДТЕК Дніпровські електромережі реалізує програму дуальної освіти у партнерстві з 6 навчальними закладами. І серед них  НТУ «Дніпровська політехніка».

Учасники програми дуального навчання ДТЕК Дніпровські електромережі навчаються в структурних підрозділах компанії та отримують робоче місце за фахом.

Студенти навчаються та працюють на позиціях електромонтера та електрослюсаря з ремонту обладнання розподільчих приладів. Кожен учасник програми має свого професійного наставника, який супроводжує його на всіх етапах практичної частини навчання.
Студенти щомісяця отримують офіційну зарплатню та забезпечені соціальним пакетом, передбаченим для працівників компанії.

У такому форматі від НТУ "Дніпровська політехніка" працевлаштовані 11 третьокурсників спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" у 2021 році.

У майбутньому 2021-2022 навчальному році компанія планує прийняти за дуальною програмою ще близько 25 студентів.
Раціональне поєднання навчання в університеті та працевлаштування за фахом у провідних роботодавців - запорука успіху студентів і випускників у дорослому житті!


За інформацією кафедри електроенергетики НТУ "Дніпровська політехніка" та сайту ДТЕК Дніпровські електромережі 

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт