Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
14.04.2021

Всеукраїнський студентський конкурс наукових робіт у галузі "Нафтова та газова промисловість"

Студенти НТУ "Дніпровська політехніка" взяли участь у Всеукраїнському студентському конкурсі наукових робіт у галузі «Нафтова та газова промисловість». Він проходив у форматі онлайн на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

У конкурсному відборі взяли участь 110 студентів з 80 науковими роботами. До завершального етапу потрапило 65 робіт, які презентували 73 студенти з 25 навчальних закладів України.

Рецензентами виступили не тільки відомі вчені, але й представники нафтогазовидобувних компаній.

Студенти кафедри нафтогазової інженерії та буріння Дніпровської політехніки гідно представили наш університет. Диплом IІI ступеня за зайняте III місце у номінації «Нафтогазова інженерія» одержав студент групи 185-19-1 ФПНТ Іслам Кушбалович Аскеров (науковий керівник доцент А.О. Ігнатов).
Студент групи 185-19-1 ФПНТ Михайло Сергійович Слива (науковий керівник доцент В.О. Расцвєтаєв) та студент групи 184-18-1 ФПНТ Роман Сергійович Васильченко (науковий керівник доцент В.Л. Хоменко) отримали сертифікати за активну участь в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі "Нафтова та газова промисловість".
Дніпровська політехніка щиро вітає переможців та їх наукових керівників. Бажаємо нашим студентам подальших здобутків на науковій ниві. Адже студентський конкурс – це тільки одна з перших сходинок в обраній спеціальності. Попереду – прекрасна дорога до професійних висот!


Кафедра нафтогазової інженерії та буріння НТУ "Дніпровська політехніка"

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт