Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
25.05.2021

"Матусі в бізнесі: розширення економічних можливостей для жінок як протидія наслідкам пандемії COVID-19"

Протягом останніх шести місяців НТУ "Дніпровська політехніка" – партнер у реалізації проєкту "Матусі в бізнесі: розширення економічних можливостей для жінок як протидія наслідкам пандемії COVID-19".

22 травня пройшов завершальний захід проєкту – Final Presentation Session, де учасниці презентували та захистили власні бізнес-проєкти. Захист презентацій відбувся у змішаному форматі на базі Центру професійного розвитку персоналу НТУ "Дніпровська політехніка». За допомогою новітніх технологій учасниці виступали офлайн і онлайн.
  
 
Ініціатива Moms in business реалізовувалася на базі нашого університету. Серед партнерів проєкту: Центр розвитку підприємництва "Бізнес-інкубатор Дніпровської політехніки", кафедра економічного аналізу і фінансів та кафедра маркетингу НТУ "Дніпровська політехніка", Ресурсний центр зі сталого розвитку.
 
Реалізацією ініціативи займалась команда Дніпровської політехніки: керівник ініціативи Дар'я Букреєва; тренер Олена Єрмошкіна; координатор Ніка Мусаєва; ментори Катерина Пілова, Тетяна Куваєва, Леся Гойчук; експерт на фінальній презентації – Олександр Азюковський.

На Final Presentation Session визначили трьох переможниць:
І місце - Олена Рудь з проєктом "СітіФерма по вирощуванню мікрозелені", Слобожанська ОТГ;
ІІ місце - Ганна Максюта з проєктом "Каяк хата", місто Тернівка;
ІІІ місце - Тетяна Васильєва з проєктом "Бізнес-школа для дітей", Слобожанська ОТГ.

Усі учасниці, які дійшли до Фінальної презентації, отримали сертифікати та подарунки.
 
 
Нагадуємо, ініціатива “Матусі в бізнесі: розширення економічних можливостей для жінок як протидія наслідкам пандемії COVID-19” реалізована Громадською організацією «Центр розвитку освіти, науки та інновацій НТУ «Дніпровська політехніка» та партнерами у межах спільного проєкту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку».


Центр професійного розвитку персоналу НТУ "Дніпровська політехніка"
Фото - кіноцентр "Юність"

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт