Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
10.06.2021

Наші студенти – переможці конкурсу студентських проєктів SMART БЕЗПЕКА

Cтуденти НТУ "Дніпровська політехніка" пишуть наукові проєкти, які можна реалізувати на практиці, а ще отримують за них призи! Лауреатами конкурсу студентських проєктів з охорони праці SMART БЕЗПЕКА стали: Єлизавета Музика ("Нормативне регулювання робіт з підвищеною небезпекою за договором підряду"), Анна Талапа ("Дослідження ергономічних ризиків під час використання ручного інструменту"), Олег Середюк та Анна Сузімова ("Розробка системи безпечної праці за ергономічним критерієм").
Керівники - Сергій Чеберячко та Ірина Шайхлiсламова.

У 2020 році «Європейське співтовариство з охорони праці» започаткувало конкурс студентських проєктів SMART БЕЗПЕКА, щоб створити платформу для спілкування талановитої молоді та роботодавців і допомогти реалізувати наукові ідеї студентів на практиці. Ініціатором конкурсу стала Рада Директорів з охорони праці великих підприємств України при ЄСОП.

У креативному і гостинному просторі Українсько-Азербайджанського культурно-ділового центру НТУ "Дніпровська політехніка" переможцям конкурсу вручили грамоти та нагородили цінними призами від Асоціації виробників та постачальників засобів захисту.
 

Вітаємо наших студентів!


Пресцентр НТУ "Дніпровська політехніка"
Фото - кіноцентр "Юність"


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт