Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
14.06.2021

Перша в Україні та регіоні виставка-конференція E-Drive Dniprotech Fest НТУ "Дніпровська політехніка"

12 червня відбулася перша в Україні та регіоні виставка-конференція E-Drive Dniprotech Fest у НТУ "Дніпровська політехніка". Ця феєрична подія 2021 року поєднала в собі такі кластери: освіта, наука й технології. Захід пройшов у форматі "2 в 1" – тематична виставка інноваційних експозицій високотехнологічного бізнесу і профільних кафедр університету та конференція щодо проблематики та аспектів розвитку нової галузі – електромобільності!
 
 
 
Гості виставки E-Drive Dniprotech Fest відвідали локації з електрокарами та їх зарядною інфраструктурою, електробайками, електросамокатами, експозиції девелоперів ринку відновлюваних джерел енергії. Також були представлені енергоефективні та Smart-технології. Ще на відвідувачів чекали майстер-класи, квести, тематичні екскурсії, фотозона, а також електромашинки для дітей.
 
 
 
Усі бажаючі відвідали тематичну екскурсію експозиціями та інноваційними лабораторіями кафедр Дніпровської політехніки. Вона ще ближче познайомила гостей фестивалю з технологіями, що забезпечують повний життєвий цикл електромобіля, з урахуванням розвитку систем відновлюваної енергетики, технологій SmartGrid та IT, новітнього матеріалознавства та машинобудування із застосуванням мехатронних і робототехнічних систем.
  
У межах екскурсії, серед більше ніж 50 спеціальностей Дніпровської політехніки, деякі кафедри університету встигли розповісти про можливості E-Drive у світі, які відкриваються студентам і випускникам Дніпровської політехніки. А саме, це кафедри: технологій машинобудування та матеріалознавства, електропривода, програмного забезпечення комп'ютерних систем, інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії, управління на транспорті, хімії, транспортних систем і технологій, автомобілів та автомобільного господарства, електроенергетики, кіберфізичних та інформаційно-вимірювальних систем, а також ЦККНО "Інноваційна геоенергетика" (Лабораторія децентралізованих систем електрозабезпечення та діагностики електромобілів).
 
На конференції E-Drive Dniprotech Fest НТУ "Дніпровська політехніка" говорили про розвиток ринку та інфраструктури електромобілів; потенціал та виклики електромобілів, виготовлених в Україні; тенденції та перспективи розвитку автопарків електромобілів у нашій країні; освітньо-наукові аспекти забезпечення стійкого розвитку електромобілітету в Україні та інше.
 
 
 
   
 
  
Керівництво НТУ "Дніпровська політехніка" вручило дипломи співорганізаторам виставки-конференції від Міністерства інфраструктури України, Міністерства освіти і науки України, АВЕРЕ Україна «Європейська Електромобільна Асоціація України»; Громадської спілки «Українська Асоціація Учасників Ринку Електромобілів»; Федерації роботодавців автомобільної галузі.
  
 
 
НТУ "Дніпровська політехніка" – інноваційний університет. Ми підтримуємо розвиток електромобільності у світі та розвиваємо цей напрям у нашому університеті, що забезпечить сталий розвиток галузі в умовах України. І до дня виставки-конференції E-Drive Dniprotech Fest в нашому університеті запрацювали перші зарядні станції для електромобілів. Одна з них представлена «екологічно» чистою. Ця зарядна станція для електромобілів створена у співпраці нашого електротехнічного факультету з енергетичною групою EDS за підтримки МОН в межах розвитку лабораторії «Децентралізованих систем електрозабезпечення та діагностики електромобілів» ЦККНО «Інноваційна геоенергетика».
 
Виставка-конференція E-Drive Dniprotech Fest визначила та посилила взаємодію між Дніпровською політехнікою та профільними міністерствамиМіністерством освіти і науки України, Міністерством інфраструктури України; органами місцевої влади – Дніпровською міською радою та ще з багатьма підприємствами високотехнологічного бізнесу. Зокрема, це напрям розвитку інноваційної галузі – "Електромобільності", підготовка висококласних фахівців за яким відбувається в межах спеціальності "141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" на базі профільних кафедр Інституту електроенергетики, механіко-машинобудівного факультету НТУ "Дніпровська політехніка". Під час навчального процесу викладачі профільних кафедр застосовують міждисциплінарний підхід, сучасні методики навчання та новітнє обладнання інноваційних лабораторій нашого університету!
  
 
"Насправді зелена енергетика, енергоефективні технології, відновлювальні джерела енергії - це комплекс, який формує свідоме екологоорієнтоване мислення. Дніпровська політехніка за підтримки й безпосередньої участі Міністерства освіти і науки України, Міністерства інфраструктури України, Дніпровського міської ради, департаментів та інших колег бере участь у формуванні технології майбутнього", – сказав ректор НТУ "Дніпровська політехніка" Олександр Азюковський.
 
"Ідея і проведення цієї виставки виникла не на порожньому місці. Ми консультувалися, брали участь у відповідних нарадах, робочих групах і зрозуміли, який вектор зараз потрібно обирати.
У цьому зацікавлені всі, перш за все, суспільство, яке хоче жити в цій країні та розвиватися. Ми прагнемо до екологічно чистого майбутнього. У цьому зацікавлені, і наші студенти, і майбутні студенти, щоб було де працювати. Зацікавлені в тому, щоб галузі були інноваційними, а це саме інноваційна галузь. Це поєднання енергетики, інформаційних технологій, механіки, машинобудування. Бізнес зацікавлений у кадрах і розвитку. Тобто це те, що потрібно розвивати в Україні.
Наша основна місія – поширити й популяризувати цю ідею та отримати соціальний фідбек. Ми плануємо робити цю виставку щорічно і розвиватися в цьому напрямі ", – зауважив професор кафедри електроенергетики НТУ "Дніпровська політехніка" Іван Луценко.
  
Дяка нашим партнерам за чудову конференцію та неперевершений фест: EDS, FLASH, ETL GROUP, Еcovision, Зарядні станції для електромобілів ТОВ "Елекар Групп", Ukrautoimport Клуб "Электро-Автосам" , Energy Star EV, EV_service, Docyke, BikeBox, elektromobil.in.ua.

Основні організатори "Е-DRIVE DniproTechFest": НТУ "Дніпровська політехніка"; Дніпровська міська рада; Міністерство інфраструктури України; Міністерство освіти і науки України;
АВЕРЕ Україна. Європейська Електромобільна Асоціація України. AVERE Ukraine; EV-UA - Українська Асоціація Учасників Ринку Електромобілів; Федерація роботодавців автомобільної галузі.


Все буде електромобільно! До зустрічі!


Пресцентр за інформацією кафедри електроенергетики НТУ "Дніпровська політехніка"
Фото – кіноцентр "Юність"


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт